Ochranné systémy Intertec

INTERTEC-Hess GmbH je výrobce a dodavetel ochranných systémů, které zajistí konstantní a optimální pracovní podmínky pro vaše přístroje.
Jedná se o systémy, které jsou navrženy pro zajištění spolehlivé ochrany citlivých přístrojů v instrumentaci.
Společnost INTERTEC-Hess GmbH byla založena v roce 1965 panem Dr. Ing. Joachimem Hessem, který viděl problém v neadekvátní ochraně elektronických přístrojů a zařízeních. Zanedbání nebo chyby v jejich ochraně mohou ovlivnit bezpečnost a funkčnost celého systému. Náklady na funkčnost a údržbu mohou být značně sníženy použitím správné ochrany přístrojů.

Dnes přes více než půl miliónu ochranných systémů Intertec zajišťuje bezpečnost přístrojů, analyzátorů, mobilních a radarových stanic, velínů, vysílačů a dalších aplikací po celém světě. Vzhledem k rozsáhlým expertízám, neustálým inovacím a zlepšování výrobků, se společnost Intertec stala vůdčí společností v této oblasti. Dvacet patentů získaných na tyto výrobky a ojedinělá řešení svědčí o know-how Intertecu.

Firma GENERI, s.r.o. je výhradním zástupcem firmy INTERTEC-Hess GmbH pro Českou a Slovenskou republiku.


Doporučujeme otevřít kompletní katalog Intertec:


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.