Paralelní topné kabely s konstantním výkonem

Paralelní topné kabely s konstantním výkonem mají nulový náběhový proud a snižují požadavky na dimenzování napájení. Konstantní výkon těchto kabelů umožňuje monitorovat proud. Tyto kabely dokáží poskytovat vysoký tepelný výkon, jsou navrženy, aby odolaly vysokým expozičním teplotám a eliminují úbytky napětí.

Paralelní topné kabely s konstantním výkonem PHT - topný kabel s konstantním výkonem
Zóna 1, 2 a 21, 22

PHT topný kabel s konstatním výkonem je určen k ochraně proti zámrzu nebo pro udržování procesní teploty v kovových nebo nekovových potrubích, zásobnících a jiných zařízeních. Jedná se o vysokovýkonný topný kabel s maximální teplotní odolností až 285 ° C. Tento topný kabel lze v místě instalace přizpůsobit tak, aby odpovídal přesným délkám potrubí bez komplikovaných konstrukčních požadavků. Díky vysoké flexibilitě silikonového pláště topného kabelu je zvláště vhodný pro malé aplikace. PHT kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí, v zóně 1, 2 a v zóně 21, 22.

Paralelní topné kabely s konstantním výkonem AHT - topný kabel s konstantním výkonem
Zóna 1, 2 a 21, 22

AHT topný kabel s konstatním výkonem je určen k ochraně proti zámrzu nebo pro udržování procesní teploty v kovových nebo nekovových potrubích, zásobnících a jiných zařízeních. Jedná se o vysokovýkonný topný kabel s výstupním výkonem až 150W/m, odolávajíci teplotám do 425 ° C. Instalace topného kabelu je rychlá , jednoduchá a vyžaduje jen málo speciálních dovedností. Tento typ kabelu má vysokou mechanickou odolnost, která je vhodná do težkého průmyslu. AHT kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí, v zóně 1, 2 a v zóně 21, 22.

Paralelní topné kabely s konstantním výkonem MTFJ - topný kabel s konstantním výkonem
Zóna 1, 2 a 21, 22

MTFJ topný kabel s konstatním výkonem je určen k k ochraně proti zámrzu nebo pro udržování procesní teploty v kovových nebo nekovových potrubích, zásobnících a jiných zařízeních. Jedná se o topný kabel s maximální teplotní odolností do 200 ° C. Tento topný kabel lze v místě instalace přizpůsobit tak, aby odpovídal přesným délkám potrubí bez komplikovaných konstrukčních požadavků. MTFJ kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí, v zóně 1, 2 a v zóně 21, 22.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.