Sálavé topné panely

Sálavé topné panely do prostředí s nebezpečím výbuchu určené k vytápění průmyslových prostorů jako jsou sklady, dílny, linky, lakovny apod.

Standardně se panely umisťují přímo na strop s připojením přívodního vodiče do instalační krabice, mohou však být také zavěšeny (např. na řetízcích). Instalační rám je dodáván za příplatek. Povrchová teplota panelu je cca 100-110°C, výška instalace je závislá na způsobu použití a předpokládané okolní teplotě. Panely mají široké užití. Základní barva panelu je hnědá. Jiné barevné provedení panelu je za příplatek.

Typ Příkon (W) Napětí (V) Krytí (IP) Rozměry (mm) Váha (kg) Doporučená výška instalace (m) Použití pro prostory a teplotní třídy
ECOSUN
700 IN-2
700 230 IP 65/(E
Ex 2)
1192x592x30 8,7 3,0 - 3,5 Zóna 1,2 (SNV 1,2)
II 2G Ex e II T3

 Doporučené příslušenství:

Upevňovací rám pro montáž na strop IN-2

Popis:

Nízkoteplotní sálavé panely jsou sestaveny z dvoudílné skříně FeZn 0,6 mm utěsněné proti vnějšímu prostředí zaletováním všech spár a otvorů. Topný element je odporový vodič. Přední strana a boky panelu jsou upraveny speciální povrchovou úpravou na bázi disperzní akrylátové barvy a křemenného písku. Zadní strana panelu není lakována.

Montáž topných panelů:

Panely jsou ukončeny silikonovou šňůrou s ochranným opletenimV05SS-F 3G x 1 o délce 1m. Montáž panelů je možná přímo na strop pomocí připevňovacího montážního rámu, který se objednává zvlášť, nebo do kazetových stropů, nebo zavěšením na lanka či řetízky.
Způsob montáže je znázorněn na obrázku.

Poznámka:

Bližší informace týkající se montáže sálavých panelů najdete v návodech přiložených
k jednotlivým výrobkům.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.