Samoregulační topné kabely

Princip činnosti samoregulačních topných kabelů

Samoregulační topné kabely mění svůj výkon podle toho, jaká ja teplota okolí a dodávají přesně tolik tepla kolik je nutné. Výhodou je také to, že topné kabely jsou regulovány bod za bodem, v úsecích libovolné délky.
Jinými slovy reagují "inteligentně" a samy se řídí bez drahé elektroniky.

Samoregulační topné kabely FSM - samoregulační topný kabel
Zóna 1, 2 a 21, 22

FSM samolimitující topný kabel je určen k ochraně proti zámrzu nebo pro udržování procesní teploty v kovových nebo nekovových potrubích, zásobnících a jiných zařízeních. FSM kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí,v Zóně 1, 2 a v Zóně 21, 22.

Samoregulační topné kabely FSR - samoregulační topný kabel
Zóna 1, 2 a 21, 22

FSR samolimitující topný kabel je určen k ochraně proti zámrzu nebo pro udržování procesní teploty v kovových nebo nekovových potrubích, zásobnících a jiných zařízeních. FSR kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí, v Zóně 1, 2 a v Zóně 21, 22.

Samoregulační topné kabely FSE(w) - samoregulační topný kabel
Zóna 1, 2 a 21, 22

FSE(w) samolimitující topný kabel je určen k ochraně proti zámrzu nebo pro udržování procesní teploty v kovových nebo nekovových potrubích, zásobnících a jiných zařízeních, kde je vyžadována odolonost vůči vysokým teplotám. FSE(w) kabel odolává teplotám při proplachu parou. FSE(w) kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí, v Zóně 1, 2 a v Zóně 21, 22.

Samoregulační topné kabely FSS - samoregulační topný kabel
Zóna 1, 2 a 21, 22

Vysoce výkonné samolimitující kabely FSS jsou určeny pro udržování procesní teploty nebo na ochrnu proti zámrzu v místech, kde je vysoká udržovaná teplota nebo vysoká expoziční teplota. FSS kabely odolávají teplotám parního proplachu. FSS kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí, v Zóně 1, 2 a v Zóně 21, 22.

Samoregulační topné kabely FSU(w) - samoregulační topný kabel
Zóna 1, 2 a 21, 22

Vysoce výkonné samolimitující kabely FSU jsou určeny pro udržování procesní teploty nebo na ochrnu proti zámrzu v místech, kde je vysoká udržovaná teplota nebo vysoká expoziční teplota. FSU kabely odolávají teplotám parního proplachu. FSU kabely jsou schváleny pro použití v normálním prostředí, v Zóně 1, 2 a v Zóně 21, 22.

Samoregulační topné kabely G-Trace-i - samoregulační topný kabel
Zóna

Ochrana okapů a střech proti zamrzání. G-Trace-i samolimitující topný kabel nabízí ideální řešení pro ochranu okapů a okapových svodů proti zamrzání a zamezuje tak možným následným škodám na majetku.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.