Termostaty do prostředí bez nebezpečí výbuchu - průmyslové provedení

Termostaty do prostředí bez nebezpečí výbuchu - průmyslové provedení

Termostaty do prostředí bez nebezpečí výbuchu - průmyslové provedení Prostorový termostat heatTHERM-AT
Zóna

Prostorové termostaty heatTHERM-AT se používají pro regulaci teploty a spínání či rozpínání procesů závislých na teplotě okolí.

Termostaty do prostředí bez nebezpečí výbuchu - průmyslové provedení Kapilární termostat heatTHERM-AT
Zóna

Kapilární termostaty heatTHERM-AT se používají pro regulaci teploty a spínání či rozpínání procesů závislých na teplotě povrchu, kdy je čidlo umístěno přímo na zařízení.

Termostaty do prostředí bez nebezpečí výbuchu - průmyslové provedení IRM....b
Zóna

Kapilární termostat IRM....b je určen pro snímání teploty přímo na potrubí, popřípadě na povrchu topného kabelu, který je určen k instalaci v prostorách bez nebezpečí výbuchu. Výjimečnou vlastností je možnost přímého napojení topného kabelu do termostatu, kdy odpadá nutnost použití svorkovnicové skříně a spínací kapacita 25A.

Termostaty do prostředí bez nebezpečí výbuchu - průmyslové provedení eTRON T - Digitální termostat
Zóna

JUMO eTRON T je kompaktní, digitální elektronický termostat ve formátu 90mm x 22,5mm pro jednoduchou regulaci teploty (topení nebo chlazení). Teplota je snímána pomocí odporového teploměru, termočlánku, proudových nebo nepěťových signálů.

Termostaty do prostředí bez nebezpečí výbuchu - průmyslové provedení Elektronické spínače – řada GES
Zóna

Elektronické spínače řady GES10 jsou určeny pro použití na DIN lištu v regulačních systémech ve funkci termostatů nebo jiných dvoustavových regulátorů.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.