Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX)

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX) Prostorový termostat JUMO - exTHERM-AT
Zóna 1, 2 a 21, 22

Prostorový termostat pro snímání teploty v prostoru, kde je umístěn. Vyjimečnou vlastností je spínací kapacita až 25A včetně možnosti přímého napojení topného kabelu do termostatu. Slouží zejména pro aplikace jako ochrany proti zamrznutí potrubí, nadrží, násypek a dalších aparátů včetně řízení prostorových topení.

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX) Kapilární termostat GENERI (X20ST1, X23ST1)
Zóna 1, 2 a 21, 22

Kapilární termostat GENERI (X20ST1, X23ST1) je určen pro snímání teploty přímo na potrubí, popřípadě na povrchu topného kabelu, zejména k instalaci v prostorách s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů, par, prachů a výbušnin. Termostaty jsou nabízené ve variantě TW - snímač teploty. Výjimečnou vlastností je možnost přímého napojení topného kabelu do termostatu, kdy odpadá nutnost použití svorkovnicové skříně. Celká variabilita umístění v rámci svorkovnicových skříní GENERI X20 A X23.

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX) Kapilární termostat JUMO - exTHERM-AT
Zóna 1, 2 a 21, 22

Kapilární termostat exTHERM-AT je určen pro snímání teploty přímo na potrubí, popřípadě na povrchu topného kabelu, zejména k instalaci v prostorách s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů, par, prachů a výbušnin. Termostaty jsou nabízené ve variantách TW - snímač teploty, STW - bezpečnostní snímač teploty a STB - omezovač teploty (limer). Posledně zmíněná varianta se hojně využívá pro řízení topných okruhů s odporovými a minerálně izolovanými kabely, kde slouží pro gradaci maximální přípustné povrchové teploty topných kabelů. Pro bežné aplikace jako je udržování procesní teploty použijeme variantu TW i pro samoregulační topné kabely. Výjimečnou vlastností je spínací kapacita až 25A včetně přímého napojení topného kabelu do termostatu.

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX) Kapilární termostat Capstat CT-FL
Zóna 1, 2 a 21, 22

Kapilární termostat Capstat CT-FL je určen pro snímání teploty přímo na potrubí, popřípadě na povrchu topného kabelu, zejména k instalaci v prostorách s nebezpečím výbuchu hořlavých plynů, par, prachů a výbušnin v kombinaci s vyššími nároky na mechanickou odolnost. Způsob umístění kapiláry v prostoru umožňuje použít tento termostat jako snímač teploty okolí.

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX) Prostorový termostat ZP - Ambient
Zóna 1, 2 a 21, 22

Termostat ZP - Ambient se používá tam, kde je vyžadována vysoká odolnost vůči záporným teplotám. Výhodou tohoto termostatu je možnost napojení topného kabelu přímo do termostatu bez nutnosti použití dodatečné svorkovnicové skříně. Montážní noha pak nahrazuje jak držák, tak průchodku izolací.

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX) Kapilární termostat ZT - C
Zóna 1, 2 a 21, 22

Termostat ZT - C se používá tam, kde je vyžadována vysoká odolnost vůči záporným teplotám. Výhodou tohoto termostatu je možnost napojení topného kabelu přímo do termostatu bez nutnosti použití dodatečné svorkovnicové skříně. Montážní noha pak nahrazuje jak držák, tak průchodku izolací.

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX), Topná tělesa a termostaty TAE Termostat
Zóna 1, 2 a 21, 22

TAE .. je nevýbušný termostat, který je navržen jako dvoustavový kontroler a při zapojení s elektrickým topením může regulovat přednastavenou teplotu ve skříni.

Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX), Topná tělesa a termostaty TC ATEX D SMART - digitální regulátor teploty
Zóna 1, 2 a 21, 22

Digitální regulátor teploty typu TC ATEX D …je navržen k řízení vnitřní teploty v elektricky otápěných ochranných skříních a domcích pro řídící ventily, měřící zařízení a podobně v prostředí s nebezpečím výbuchu.

Teplotní čidla a příslušenství k termostatům, Termostaty do prostředí s nebezpečím výbuchu (EX) IRM2x Minitermostat
Zóna 1, 2 a 21, 22

IRM2Ex je mechanický bimetalový termostat. Díky kompaktní konstrukci a vysoké spínací kapacitě je vhodný pro aplikace určené protizámrzu. Termostat je umístěn v kabelové průchodce M20x1,5 a může být namontován ve svorkovnicové skříni.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.