Topná tělesa a ohřívače

Topná tělesa a ohřívače Radiátor ERB
Zóna 1, 2 a 21, 22

Trubkový ohřívač vzduchu Typ D-8500 najde využití při vytápění místností a jiných půmyslových prostorů. Jsou aplikované na plošinách, chemických a petrochemických zařízeních pro vytápění. Aplikované v rozvaděčích, aby nedošlo ke kondenzaci v rozvaděčích řídicích a přístrojových panelech.

Topná tělesa a ohřívače Radiátor SR
Zóna 1, 2 a 21, 22

Radiátory SR jsou kompaktní topná tělesa s vysokým výkonem určená do prostředí s nebezpečím výbuchu. Tato topná tělesa se vyrábějí ve dvou teplotních třídách. Dostupné výkony pro typ s označením Ex de IIC T4 Gb jsou v rozsahu od 2500W a 3000W a pro typ Ex de IIC T5 Gb od 1450W a 1700W. Oba typy jsou vhodné také do prašného prostředí.

Topná tělesa a ohřívače Ponorné ohřívače
Zóna

Ponorné ohřívače, které se používají k ohřevu kapalin a plynů. Typ D-8640, Typ D-8660, Typ D-8680

Topná tělesa a ohřívače Ohřívače vzduchu do potrubí
Zóna 1, 2

Nevýbušné elektrické ohřívače do potrubí jsou navrženy pro montáž do prostředí s nebezpečím výbuchu plynů a par v teplotní třídě T3 a zónách 1 a 2. Tyto ohřívače se používají v mnoha aplikacích jako jsou jednotky pro zpracování vzduchu, offshore, chemický a petrochemický průmysl, lodní výstavba a zpracovatelský průmysl. Všechny ohřívače jsou navrženy pro použití ve vnitřním i venkovním prostředí.

Topná tělesa a ohřívače Speciálně konstruované ohřívače
Zóna

Speciálně zkonstruované ponorné ohřívače dle požadavků a určení zákazníka.

Zóna

Topná tělesa určená do ochranných skříní firmy INTERTEC-Hess GmbH.

Topná tělesa a ohřívače Topidla pro tlakové lahve
Zóna

Samonosná topidla pro tlakové lahve GENERI jsou určena k temperaci tlakových lahví, ale také pro ohřev např. ventilových souprav atd.

Topná tělesa a ohřívače Sálavé topné panely
Zóna 1, 2

Sálavé topné panely do prostředí s nebezpečím výbuchu určené k vytápění průmyslových prostorů jako jsou sklady, dílny, linky, lakovny apod.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.