L.SA. Průmyslové ovládací skříně

  • Ovládací skříně L.SA0 a L.SA1

Ovládací skříně L.SA0 a L.SA1 jsou určeny k ručnímu spínaní nebo přepínání světelných ovládacích střídavých i stejnosměrných obvodů, signalizaci provozních stavů a měření elektrických veličin. Jsou konstrukčně podobné nevýbušným ovládacím a signalizačním skříním X.SA0 a X.SA1. Hlavním rozdílem jsou použité vývodky a kontakty, které jsou určené do běžného průmyslové prostředí bez nebezpečí výbuchu (BNV). Skříně L.SA. jsou odlité z hliníku a povrchově upraveny šedou práškovou barvou. Skříně L.SA1 jsou z polyesteru tvrzeným skelnými vlákny, barva skříně je šedá.

  • Ovládací skříně L.SA2

Ovládací skříně L.SA2 slouží k ručnímu spínání nebo přepínání světelných ovládacích střídavých i stejnosměrných obvodů, signalizaci provozních stavů a měření elektrických veličin. Jsou vyrobeny z nerezového plechu. Konstrukčně jsou podobné nevýbušným ovládacím skříním X.SA2. Víko skříně je buď v provedení s neztratnými nerezovými šrouby nebo s panty a nerezovým zámkem. Skříně jsou osazeny součástmi a vývodkami vhodnými pro průmyslové aplikace. Tyto součásti jsou buď umístěny na zákl. desce nebo ve víku ovládací skříně. Pokud jsou umístěny ve víku, jsou mezi sebou navzájem galvanicky propojeny a zároveň vyvedeny na svorky, které jsou umístěny ve dně skříně.

Průmyslové ovládací skříně L.SA0, L.SA1 a L.SA2 se vyrábí dle požadavku zákazníka nebo jako obdoba standardních nevýbušných ovládacích a signalizačních skříní X.SA.

Technická data

Základní přehled

  • Stupeň krytí IP 65
  • Teplota okolí -20°C až +40°C *
  • Materiál Al odlitek / polyester / nerez
  • * Dle konkrétního provedení a osazení
Soubory ke stažení

Uživatelské návody

Uživatelský návod_L.SA._CZ
Uživatelský návod_L.SA._CZ
Průmyslové ovládací skříně
pdf 459 KB Stáhnout
Uživatelský návod_L.SA._EN
Uživatelský návod_L.SA._EN
Průmyslové ovládací skříně
pdf 429 KB Stáhnout

Prohlášení o shodě

Prohlášení o shodě_L.SA.
Prohlášení o shodě_L.SA.
Průmyslové ovládací skříně
pdf 79 KB Stáhnout

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.