L.X. Průmyslové svorkovnicové skříně

  • Svorkovnicové skříně L.X0 a L.X1

Skříně jsou určeny pro instalaci v náročných podmínkách bez nebezpečí výbuchu (BNV). Slouží pro spojování a větvení vodičů kabelové sítě silnoproudého i slaboproudého rozvodu. Konstrukčně jsou tyto skříně podobné jako svorkovnicové skříně X.X0 a X.X1. Hlavním rozdílem jsou použité vývodky v průmyslovém provedení. Skříně L.X0 jsou hliníkové odlitky povrchově upraveny práškovou šedou barvou, skříně L.X1 jsou polyesterové vyztužené skelnými vlákny v šedé barvě.

  • Svorkovnicové skříně L.X2

Skříně jsou vzhledem ke své robustní konstrukci a vysokému stupni krytí určeny zejména k instalaci v náročných průmyslových provozech bez nebezpečí výbuchu (BNV). Slouží pro spojování a větvení vodičů kabelové sítě silnoproudého i slaboproudého rozvodu. Konstrukčně vycházejí z osvědčené řady nevýbušných skříní typu X.X2. Jsou vyrobeny z nerezového plechu. Víko skříně je buď v provedení s neztratnými nerezovými šrouby nebo s panty a nerezovým zámkem.

Průmyslové svorkovnicové skříně L.X0, L.X1 a L.X2 se vyrábí dle požadavku zákazníka nebo jako obdoba standardních nevýbušných svorkovnicových skříní X.X.

Technická data

Základní přehled

  • Stupeň krytí IP 65/66
  • Teplota okolí -20°C až +40°C *
  • Materiál Al odlitek / polyester / nerez
  • * Dle konkrétního provedení a osazení
Soubory ke stažení

Uživatelské návody

Uživatelský návod_L.X._CZ
Uživatelský návod_L.X._CZ
Průmyslové svorkovnicové skříně
pdf 455 KB Stáhnout
Uživatelský návod_L.X._EN
Uživatelský návod_L.X._EN
Průmyslové svorkovnicové skříně
pdf 415 KB Stáhnout

Prohlášení o shodě

Prohlášení o shodě_L.X.
Prohlášení o shodě_L.X.
Průmyslové svorkovnicové skříně
pdf 79 KB Stáhnout

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.